M

Zachęcamy Państwa do obserwowania naszych działań w social mediach. Treści wraz z relacjami uzupełniane są regularnie. Dzięki temu możemy być w stałym kontakcie.

Znajdź nas na:
Ig         Fb        

Usługi

Oferujemy Państwu usługę projektowania wnętrz mieszkań, domów, biur i przestrzeni komercyjnych. W naszej pracowni macie Państwo możliwość zamówienia projektu mieszkania o różnym zakresie projektowym.

Zajmujemy się nie tylko projektami kompleksowymi, czyli takimi, które prowadzimy od stanu deweloperskiego, aż po zakończenie remontu. W ofercie znajduje się także opcja opracowania projektu bez nadzoru autorskiego. Wychodząc naprzeciw naszym klientom spoza Warszawy, istnieje także możliwość opracowania przestrzeni Państwa mieszkania lub domu w formie zdalnej.

Szczegółowe informacje o procesie projektowym znajdują się w ofercie.

Jeśli nasze portfolio spotkało się z Państwa uznaniem, to zachęcamy do kontaktu. Wtedy przedstawimy szczegóły opracowanych przez nas trzech pakietów projektowych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Aby sprawnie wycenić Państwa projekt prosimy o przesłanie zapytania ofertowego wraz z rzutem przestrzeni i informacją o terminie odbioru/planowego remontu.

Etapy realizacji

1

Pierwszy etap

  • wykonanie układów funkcjonalnych w formacie rzutu technicznego 2D z zaznaczeniem poszczególnych stref.
  • wykonanie wizualizacji wnętrz, prezentujących użyte materiały, kolory oraz konkretne meble, zarówno te projektowane pod wymiar jak również gotowe.

2

Drugi etap

  • opracowanie rysunków wykonawczych projektu (zestaw rysunków technicznych pozwala wykonawcom na samodzielne zrealizowanie remontu i pomaga unikać błędów podczas realizacji).
  • ostateczne uzgodnienie i dobór elementów wyposażenia wnętrza.
  • przygotowanie kosztorysu – zestawienie elementów wyposażenia wraz z wycenami od wykonawców.

3

Trzeci etap

  • nadzór autorski – tj. koordynacja zamówień, wizyty na budowie.
  • stylizacja wnętrza.
  • dokumentacja fotograficzna przestrzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej pracowni!